AKONİ GLOBAL İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Biz kimiz?

Akoni'ye hoş geldiniz.

Akoni, Avrupa'nın her biri kendi alanında en iyileri olan bir çok markanın distrübütörlüğünü; yapmaktadır. Açıkhava reklam sektörü için; plotter folyoları, baskı folyoları, taşıyıcılar, bantlar, tekstil sektörü için; sıcak pres makineleri, tekstil transfer folyoları, boyalar, otomotiv sektörü için; araç renk değişim folyoları, kaput koruma filmleri, güneş kontrol ve güvenlik cam filmleri, far koruma filmleri, boya koruma film ve kimyasalları, yapı sektörü için; dekoratif kaplama folyoları, güneş kontrol ve güvenlik filmleri gibi geniş bir ürün yelpazesini siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

Yönetimden.

Akoni ailesi olarak, 5 yıldır arkasında durabileceğimiz kaliteli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm gayemiz, size herdaim daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmektir. Gayretlerimizi karşılıksız bırakmadığınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımla,
Cem Erdem
Yönetici cem@akoni.com.tr
DEVAM

Tarihçe.

2008
Kuruluş-ümraniye; Dünyanın önde gelen taşıyıcı ve dekoratif folyo üreticisi RTape firmasının Türkiye ve çevre ülkelerin distürübütörlüğü ile sektöre merhaba dedik. Yine aynı yıl KPMF-İngiliz Araç kaplama ürünlerinin Türkiye ve çevre ülkeleri distrübütörlüğü ile yolumuza devam ettik.
2010
Şu anda faaliyette bulunduğumuz Tekstilkentteki merkezimize taşındık. Yine aynı yıl Alman STAHLS markasının tekstil flex/flock folyalarının Türkiye ve çevre ülkeler distrübütörlüğünü aldık. 2010 yılı Akoni için cam filmi sektörüne adım attığı yıl oldu. Gerek araç camları gerekse bina camları için ürünleri bulunan Avrupa kökenli cam filmlerinin ithalat ve pazarlamasına başladık. Bu yıl aynı zamanda Avrupanın önemli bir açıkhava reklam malzemeleri üreticisi Alman ASLAN'ın Türkiye distrübütörlüğünü de aldık.
2011
Büyümenin getirdiği zorunluluktan yönetim ofisini aynı binada farklı bir ofise taşıdık.
2012
Bu yıl ürün gamımıza araç kaplama folyoları konusunda avrupanın önde gelen markalarından Belçika isee2'nun (TotalWrap) Türkiye ve çevre ülkeler için distrübütörlüğünü aldık.
DEVAMINI OKU